O nás
 

Vedilab analytika Plzeň navazuje svoji činností na tradici veterinární diagnostiky původního SVÚ Plzeň privatizovaného v roce 1991 společností Vedilab s.r.o.

V letech 2000 - 2007 byla veterinární diagnostická divize součástí Analytických laboratoří a.s. Plzeň. Od 1.1.2008 je laboratorní diagnostika zaměřená především na histopatologii, cytologii, dermatologii, reprodukci, koprologii, hematologii a endokrinologii znovu součástí Vedilab spol. s r.o. Plzeň a nabízí své služby a spolupráci široké veterinární veřejnosti.

Svým veterinárním kolegům nabízíme laboratorní diagnostiku v novém rozsahu zaměřenou převážně na malá zvířata podloženou dlouholetými zkušenostmi odborných pracovníků. Laboratoř bude poskytovat interpretaci a diferenciální diagnózu výsledků a možnost konzultace nálezů.

Chovatelské veřejnosti nabízíme stanovení vhodného termínu krytí fen, umělou inseminaci a vyšetření kvality semene psa, analýzu krevních skupin koček, sérologická vyšetření koček na FeLV/FIV, parazitologická vyšetření v chovech, preventivní vyšetření krve, moči, trusu, geriatrické programy.